Oferta
EDWARD HULEWICZ

Home
Biografia
Aktualne
Dyskografia
Złote CD
Galeria fotografii
Posłuchaj
Oferta
Linki


e-mail: ed.hul@wp.pl

                „Za zdrowie pań! Za zdrowie! Szampana pijmy aż do dna panowie!”
               

EDWARD HULEWICZ

           Repertuar recitali, to największe Jego przeboje z lat sześćdziesiątych, siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, jak też i nowe, współczesne pozycje.
           Piosenki Edwarda Hulewicza to dla jednych piękne wspomnienie młodości a dla innych odkrycie, że istnieją ciągle jeszcze przeboje, które mają zarówno chwytliwą melodię jak i znakomity tekst, takie jak:
"Za zdrowie pań", "Serdeczne życzenia", "Obietnice", "Hej baby, baby", "Nie pytaj już", "Siała baba mak", "Dwa złote warkocze"
i wiele, wiele innych.
           Widownię spektakli stanowią przedstawiciele kilku pokoleń. Artysta niedawno wydał dwie płyty zatytułowane "Bo życie jedno mam” i "Edward Hulewicz klasycznie”, w których prezentuje publiczności zarówno utwory popowe, rockowe, hiphopowe, szlagiery polskie, ale także brawurowo przyjmowane przez publiczność utwory muzyki klasycznej.
           Bawi publiczność opowieściami ze swojej artystycznej przeszłości, dowcipami z licznych swoich podróży i dzieli się planami na przyszłość. Zdradza, że ciągle koncertuje w kraju i zagranicą, przyjaźni się z wieloma Gwiazdami nie tylko polskiej sceny muzycznej.

                      Edward Hulewicz to fenomen, który jakby oparł się działaniu czasu - nie przypomina starszego pana, tylko nastolatka. Ze swadą i żywiołowością profesjonalnego showmana, humorem i dowcipem prowadzi swoje recitale, wciągając do zabawy całą widownię.
Recitale Edwarda Hulewicza, który w tym roku obchodzi Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej cieszą się ogromnym powodzeniem, bisom nie ma końca a każdy z widzów wychodzi z nich usatysfakcjonowany.

Serdecznie polecamy recital Edwarda Hulewicza pt.: "Za zdrowie pań"
W sprawach propozycji koncertowych manager Marek Fijałkowski tel: 601 503 123 e-mail: marek@arianie.eu
W sprawach kontaktu z mediami (wywiady, udział w audycji TV itd):Tel: 602 770 795, e-mail: ed.hul@wp.pl